Zawody

Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk 2013

Opublikowano: 2013-10-04

W Gdańsku zakończyły się Mistrzostwa Polski seniorów w judo. Podobnie jak przed rokiem, choć tym razem zabrakło Urszuli Sadkowskiej przeżywaliśmy wiele radosnych chwil. Maciej Sarnacki (Gwardia Olsztyn)bez większych kłopotów znów zdobył złoty medal  w kat. +100 kg, wygrywając wszystkie trzy pojedynki przez czasem. W sobotę walczył Paweł Urban (Żak Ełk), który w ładnym stylu sięgnął po brąz. W niedziele w rywalizacji open uczestniczył Kamil Kozłowski (Gwardia) i ważąc niespełna 90 kg wywalczył srebrny krążek.

czytaj więcej

Mistrzostwa Świata Seniorzy 2013

Opublikowano: 2013-08-25

Najlepszy obecnie judoka Warmii i Mazur Maciej Sarnacki z olsztyńskiej Gwardii rusza w niedzielę (25 sierpnia) do Rio de Janeiro, gdzie rozpoczynają się mistrzostwa świata. Po tegorocznych sukcesach międzynarodowych (medale na Uniwersjadzie i w Pucharach Europy) olsztynianin jedzie potwierdzić, że liczy się także w czołówce światowej. Wszystko jest możliwe.

czytaj więcej

Puchar Europy seniorów Warszawa 2013

Opublikowano: 2013-03-06

W Warszawie odbył się Puchar Europy seniorów w judo. W gronie znakomitości ze Starego kontynentu znaleźli się dwaj judocy olsztyńskiej Gwardii: Kamil Kozłowski (90 kg) i Maciej Sarnacki (+100 kg). Niestety nie był to start udany. Obaj zakończyli rywalizację już na pierwszej rundzie walk. To nam uświadamia, że przed naszymi młodymi w sumie zawodnikami dużo pracy i zdobywania nowych doświadczeń.

czytaj więcej

Kraków Drużynowe Mistrzostwa Polski 2012

Opublikowano: 2012-11-12

W Krakowie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski seniorów i seniorek w judo. W turnieju udział wzięli reprezentanci olsztyńskiej Gwardii, którzy mieli duże, medalowe szanse, ale niestety je zaprzepaścili, przegrywając w grupie oba spotkania z : Wisłą Kraków i AZS Gliwice po 2:3. Jedna wygrana dawała awans do półfinału i miejsce na podium. Tytuł wywalczyli faworyci – Czarni Bytom.

czytaj więcej

Media społecznościowe

Wsparcie